Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej  20.05.2017  :) 

 

• Termin: 20.05.2017r

Start Damski o godzinie 11:30 -  20.05.2017r

Start Open o godzinie 11:00 -  20.05.2017r

Start Juniorski o godzinie 8:00 - 20.05.2017r

W dniu 20.05.2017 korty do rozgrzewki dostępnę będą od godz. 10:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 18.05.2017 (piątek ) godzina 12:00

• Termin zgłoszeń Open i Damski: 18.05.2017 (czwartek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 18.05.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 18.05.2017  godzina 19:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia

 

 

 

 

Wyniki :

 

Open : 

 

I Kordian Zawadzki

II Jan Rochecki

III Tomasz Piskórz

 

Damski :

I Sandra Grudzień

II Weronika Mołdoch

III Magdalena Sikora- Bobolewska

 

 

Juniorski : 

 

I Sebastianka 

II Janusz 

III Piętka

 

 

 

Lista Startowa : 

 

Open : 

 

Open : 

 

Kordina Zawadzki  86

Szymon Włodarczyk 111

Tomasz Piskórz 126

Jan Rochecki 212

Jacek Jakobus  247

Radosław Kraśnicki 302 

 Sandra Grudzień  390

Zdzisław Groch 465

Marcin Baran 629

Maciej  Simko 934

 Krzysztof Kozłowski 1058

Mariusz Piotrowski 1294

Krystian Zawadzki 1425

Weronika Mołdoch 1688

 Magdalena Sikora-Bobolewska 2074

 Faustyna Panek 

 

Damski : 

 

Sandra Grudzień  27 

Magdalena Sikora-Bobolewska 108

 Weronika Mołdoch 221

Faustyna Panek 

 

Juniorski :

Faustyna Panek  27

Jakub Janusz 31

Kamil Sebastianka 33 

Marcin Piętka 55

Ksawery Lasota 93

Oskar Lasota 96

Karol Lasota 161

Juliusz Chorąży  123

 

 

drabinka90

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej  14.05.2017  :) 

 

• Termin: 14.05.2017r

Start Damski o godzinie 11:30 -  14.05.2017r

Start Open o godzinie 11:00 -  14.05.2017r

Start Juniorski o godzinie 8:00 - 14.05.2017r

W dniu 14.05.2017 korty do rozgrzewki dostępnę będą od godz. 10:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 12.05.2017 (piątek ) godzina 12:00

• Termin zgłoszeń Open i Damski: 12.05.2017 (czwartek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 12.05.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 12.05.2017  godzina 19:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia

 

 

Aktualizacja 11:51    12.02.2017

 

 

Lista startowa : 

 

1) Marcin Laszuk 76 

2) Kordian Zawadzki 89

3)Tomasz Piskórz  138

4)Adam Boroń 330

 5) Radosław Kraśnicki 392

6) Paweł  Wisz 423

7) Sandra Grudzień 430

8) Zdzisław Groch 531

9)Grzegorz Zaśko 549

10) Marcin Baran 665

11) Iwona Bargenda 916

12) Krzysztof Kozłowski 1301

13) Mariusz Piotrowski 1631

14)Rafał Rynasiewicz 1952

15) Weronika Mołdoch 2324

16) Jakub Majcher  2566

 TURNIEJ MESKI

 

Damski : 

 

Sandra Grudzień  28 

Iwona Bargenda  44

Emilia Boroń 84

 Weronika  Mołdoch  304

 

 TURNIEJ DAMSKI

Juniorski : 

 Wiktoria Bogaczyk   

 Faustyna Panek  

  Kamila Witko 

 JAkub Janusz  

 Karol Lasota

 Oskar Lasota

 Gabriela Lusina

 Kamil Sebastianka 

 TURNIEJ JUNIORSKI

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej  01.04.2017  :) 

 

• Termin: 01.04.2017r

Start Damski o godzinie 11:30 -  01.04.2017r

Start Open o godzinie 10:00 -  01.04.2017r

Start Juniorski o godzinie 10:00 - 02.04.2017r

W dniu 01.04.2017 korty do rozgrzewki dostępnę będą od godz. 10:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 31.03.2017 (piątek ) godzina 12:00

• Termin zgłoszeń Open i Damski: 30.03.2017 (czwartek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 30.03.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 30.03.2017  godzina 19:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia

 

 

Lista Zamknięta

 

Lisa Startowa :

 

Open :

1) Kordian Zawadzki 84

2) Tomasz Piechotka 110

3) Jacek Jakobus 260

4) Jan Rochecki 290

5)Sandra Grudzień 341

6) Artur Górski  418

7) Radosław Kraśnicki 515

8) Paweł Wisz 532

9) Zdzisław Groch 556

10) Maciej Wryk 571

11) Grzegorz Zaśko 633

12) Marcin Nocuń 761 

 13)MaRcin Baran 779 

14) Krystan Zawadzki 1206

15) Maciej Simko 1244

16) Jacek  Busz 1735

17) Paweł Migut 2754

18) Weronika Mołdoch

 

 

 

 Damski :

1) Sandra Grudzień 28

2) Iwona Bargenda 51

3) Małgorzata Lusina 131

4) Weronika Mołdoch

 

 

Juniorzy :

 

1) Wiktoria Bogaczyk  22 

2) Faustyna Panek  24

 3) Kamila Witko 28

4) JAkub Janusz  29

5) Marcin Piętka 31

6) Jan Dziuba  36

7) Kamil Sebastianka  38

 8) Ksawery Lasota 169 

 

 

ELIMINACJE - WSZYSTKIE OSOBY GRAJĄCE W ELIMINACJACH ZAPRASZAM NA GODZ 9 : 30. O WEJSCIE DO TURNIEJU GŁÓWNEGO GRAMY "KAŻDY Z KAŻDYM " 

 

 14) Krystan Zawadzki 1206

15) Maciej Simko 1244

16) Jacek  Busz 1735

17) Paweł Migut 2754

18) Weronika Mołdoch

 

 

open 01.04

 

kobiety 01.04

 

 

1- Bogaczyk 

     10:00

2- Lasota   

 

3- Piętka    

 10:00

4 - Witko  

 

5 - Janusz  

10: 20

6 - Sebastianka 

 

7 - Dziuba 

10: 20

8- Panek   

 

 

Wyniki :

Open 

1) Kordian Zawadzki

2) Tomasz Piechotka 

3) Janek Rochecki

 

Damski:

1) Sandra Grudzień 

2) Iwona Bargenda

3) Weronika Mołdoch

 

Juniorski : 

1) Jan Dziuba

2) Wiktoria Bogaczyk

3) Kamil Sebastianka

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej  04.03.2017  :) 

 

turniej 4.03

 

 

• Termin: 04.03.2017r

Start Damski o godzinie 11:30 -  04.03.2017r

Start Open o godzinie 10:00 -  04.03.2017r

Start Juniorski o godzinie 10:00 - 05.03.2017r

W dniu 04.03.2017 korty do rozgrzewki dostępnę będą od godz. 10:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 03.03.2017 (piątek ) godzina 12:00

• Termin zgłoszeń Open i Damski: 02.03.2017 (czwartek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 02.03.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 02.03.2017  godzina 17:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia

 

Wyniki :

1) Zawadzki Kordian

2) Rochecki Jan

3) Nowak Jakub

 

Damski:

 

 Damski :

1) Sandra Grudzień 28

2) Iwona Bargenda 56

3) Dorota Karandys

 

Juniorski:

 

1) Świder Wojciech 

2) Bogaczyk Wiktoria 

3) Dziuba Jan 

 

Lista startowa :

 

Open : 

 

1) Kordian Zawadzki 91

2)Sławomir Krzywak 198

3)Jacek Jakobus 291

4) Jakub Nowak 305

5) Sandra Grudzień 404

6) Marcin Skowron 477

7) Marcin Sitarz 479

8) Jan Rochecki 527

9) Radosław Kraśnicki

10)Paweł Wisz 678

11) Grzegorz Zaśko 809

12) Marcin Baran 923

13) Małgorzata Lusina 973

14) Mateusz Szarek 2216

15)  Mariusz Piotrowski

16) Łukasz Martynuska

 turniej open 04.03

 

 Damski :

1) Sandra Grudzień 28

2) Iwona Bargenda 56

3) Małgorzata Lusina 150

4) Dorota Karandys

 kobiety 1

 Aktualizacja 11:48  03.03.2017

 

Juniorski :

1) Faustyna Panek

2) Wojciech Świder

3) Wiktoria Bogaczyk

4) Karol Lasota

5) Oskar Lasota

6) Jan Dziuba

7) Gabriela Lusina

8) Ksawery Lasota 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

POMARAŃCZOWA DIETA TYLKO W KRK :)

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej  19.02.2017 - NIEDZIELA :) 

 

 

• Termin: 19.02.2017r 

Start Damski o godzinie 11:30 - niedziela 19.02.2017r

Start Open o godzinie 10:00 - niedziela 19.02.2017r

Start Juniorski o godzinie 10:00 - 18.02.2017r

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 16.02.2017 (czwartek) godzina 12:00
• Termin zgłoszeń Open i Damski: 017.02.2017 (piątek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 17.02.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 017.02.2017  godzina 17:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia

 

 

 

Wyniki open : 

 

I Tomasz Piechotka 

II Kordian Zawadzki

III Szymon Włodarczyk

 

 

 

Open :

1) Kordian Zawadzki 102

2) Tomasz Piechotka 129

3) Szymon Włodarczyk 137

 4)Tomasz Piskórz 164

5) Jacek Jakobus 346

6) Sandra Grudzień 508

7) Zdzisław Groch 586

8)Jan  Rochecki 705

9)Radosław Kraśnicki 833

10) Małgorzata Lusina 1167

11)  Marcin Baran 1225 

12) Krystian Zawadzki1440 

13)Krzysztof Kozłowski 1683

14)Mateusz Szarek

15)Marcin Lusina

16)  Jagoda Moczarny 

turniej open 19

 

 Wyniki Damski

 

I Sandra Gródzień 

II Jagoda Moczarny 

III Iwona Bargeda

 

Damski :

 

1) Sandra Grudzień 28

2) Iwona Bargeda

3) Małgorzata Lusina 163

4) Jagoda Moczarny 298

kobiety

 

 

Wyniki Juniorski :

I Wiktoria Bogaczyk

II Gabriela Lusina

III Jakub Janusz 

   
   
   


 

Juniorski :

1) Gabriela Lusina  30

2) Kamila Witko 32

3 ) Marcin Piętka 34

4) JAkub Janusz 42

5)  Wiktoria  Bogaczyk   47

6) Kamil Sebastianka 48

7) Jan Dziuba 72

8) Julek Chorąży 138

 

Bez tytułu

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Gorzka Pomarańcza- dieta indywidualna  B+  - II 

 

 

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl turniejów squashowych Gorzka Pomarańcza -dieta indywidualna .
Na każdym turnieju walczymy o medale  oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez "Gorzka Pomarańcza".

 

 

• Termin: 05.02.2017r 

Start Damski o godzinie 11:30 - niedziela 05.02.2017r

Start Open o godzinie 9:00 - niedziela 05.02.2017r

Start Juniorski o godzinie 10:00 - 04.02.2017r

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 02.02.2017 (czwartek) godzina 12:00
• Termin zgłoszeń Open i Damski: 03.02.2017 (piątek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 03.02.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 03.02.2017  godzina 17:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia

16251304 1188214364559026 855037317 o 

 

Wyniki

 

Open : 

I Zawadzki Kordian

II Daniel Litwin 

III  Radosław Kraśnicki 

 

 

Damski - brak chętnych 

 

 

Juniorski : 

I Wiktoria  Bogaczyk  

II Marcin Piętka 

III Jan Dziuba 

 

 

 

 

Lista zamknięta - weryfikacja opłat 

Lista Startowa Open : 

 

1) Kordian Zawadzki 111

2) Jacek JAkobus  367

3) Daniel Litwin 473

4) Tomasz Harpula 582    

5) Groch Zdzisław  609 

6) Sandra Grudzień 644    

7)   Marcin Sitarz 648

8) Michał Diduch 695

9) Grzegorz Zaśko 875

10)Mateusz Majcher 1021

11) Paweł Wisz 1026

12) Radosław Kraśnicki 1099

13) Marcin Baran 1450

14) Maciek Simko  1504

15) Dawid Dembowski 1690

16) Krzysztof Kozłowski   2238   

17) Tomasz Grys 2394

18) Michał Tor 2461  

 

 

Eliminacje : 

 

Dembowski 

Kozłowski

 Grys 

Tor

 

 

drabinka turnieju 

 

Juniorski : 

 

1) Faustyna Panek  37 

2) Gabriela Lusina 41 

3) Kamila Witko 44

4) JAkub Janusz 49

5) Marcin Piętka 51

6) Kamil Sebastianka 53 

7) Wiktoria  Bogaczyk  130

8) Jan Dziuba 142

 

1junior

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Gorzka Pomarańcza- dieta indywidualna  B+

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl turniejów squashowych Gorzka Pomarańcza -dieta indywidualna .
Na każdym turnieju walczymy o medale  oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez "Gorzka Pomarańcza".

 

 

• Termin: 07 stycznia 2017r 

Start Damski o godzinie 9:00 w sobota 07 stycznia.

Start Open o godzinie 9:00 w sobota 07 stycznia.

Start Juniorski o godzinie 10:00 w niedziela 08 stycznia 2017

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Miejsce: SquashAkademia 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• W turnieju OPEN i DAMSKIM  mecze  "best of 5" lub  "best of 3" 
• W turnieju JUNIORSKIM: grupy (gra każdy z każdym) "best of 3" lub drabinka "best of 3"

Juniorzy obowiązkowo grają w okularach ochronnych.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Termin zgłoszeń Junior: 06.01.2017 (piątek) godzina 12:00
• Termin zgłoszeń Open i Damski: 05.01.2017 (czwartek) godzina 12:00

 

[proszę podać: Imię i Nazwisko, nr licencji PFS, nr tel, aktualny ranking]

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Wpisowe OPEN : 70 pln ( w tym 10 pln dla PFS) 
• Wpisowe DAMSKI: 55 pln ( w tym  10 pln dla PFS)  
• Wpisowe OPEN + DAMSKI 90 pln ( w tym 10 pln dla PFS)  

   Wpisowe JUNIORSKI: 0 pln  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 • Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w klubie .*

*Płatność gotówką w klubie lub przelewem . Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).Warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest wpłata wpisowego do dnia 05.01.2017 do godz 12:00. Rezygnacja z turnieju po zamknięciu listy startowej związana jest z utratą wpisowego .

 

 

Squash Akademia

Piłsudskiego 34, Rzeszów 

30 1950 0001 2006 2190 1037 0001 

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i Nazwisko  B+ oraz datę

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Pakiet startowy: owoce, ciastka, tosty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Nagrody w kat. OPEN: 
1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal

• Nagrody w kat. DAMSKIEJ i JUNIOR: 

1. miejsce - medal
2. miejsce - medal
3. miejsce - medal
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

• Losowanie: 05.01.2017 (czwartek) godzina 20:00 odbedzie sie w klubie Squash Akademia -  z przyczyn technicznych  DRABINKA ZOSTANIE OPUBLIKOWANA JUTRO DO GODZINY 11 : 00. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

 

Wyniki Open :

 

I  Kordian Zawadzki    ( 2)

II Jan Rochecki   (13)

III Jacek Jakobus (8)

IV Radosław Kraśnicki (20)

Najwiąksza niespodzianka turnieju - Maciek Tutaj   V  ( pokonal Turniejową I  - Marcin Laszuk ). BRAWO MACIEK ! :) 

 

Damski :

I Sandra Grudzień 

II Karolina Więcek

III Jagoda Moczarny 

 

Juniorski:

 

I Wojciech Świder

II Zuzanna Grzech-Leśniak

III Faustyna Panek

 

LISTA ZAMKNIETA. ZGŁOSZENIA KTÓRE ZOSTAŁY WYSŁANE PO GODZ 12:00 NIE SĄ BRANE POD UWAGĘ .

Open :

1) Marcin Laszuk                        PFS   100             ZAPŁACONE /P

2) Kordian Zawadzki                 PFS   120           ZAPŁACONE /P

3) Dariusz Pietrzak                     PFS   225              ZAPŁACONE /P 

4) Paweł Misiewicz                     PFS   330             ZAPŁACONE /P

5) Daniel Litwin                          PFS     468          ZAPŁACONE  /P

6) Artur Górski                           PFS     469           ZAPŁACONE /P

7)  Krzysztof Tałach                    PFS   500             ZAPŁACONE  /P

8) Jacek Jakobus                      PFS  664            ZAPŁACONE /P

9) Gracjan Iwaniuk                    PFS  707             ZAPŁACONE  /P

10) Sandra Grudzień                 PFS   752            ZAPŁACONE  /P

11) Tomasz Harpula                  PFS  822            ZAPŁACONE   /P

12)  Maciej Tutaj                        PFS  913           ZAPŁACONE /P

13) Jan Rochecki                       PFS  946            ZAPŁACONE /P

14) Marcin Sitarz                        PFS 969             ZAPŁACONE /P

15) Karolina Więcek                   PFS 1083            ZAPŁACONE /P

16) Sebastian Błaszkiewicz        PFS 1117           ZAPŁACONE  /P

17) Małgorzata Lusina                PFS 1267           ZAPŁACONE  /P

18) Marcin Szczerba                    PFS 1372           ZAPŁACONE  /P

19) Paweł Wisz                            PFS  1432         ZAPŁACONE  /P

20) Radosław Kraśnicki              PFS1490           ZAPŁACONE  /P

21) Krystian Zawadzki                  PFS 1652            ZAPŁACONE  /P

22) Marcin Baran                         PFS  2209            ZAPŁACONE  /P

23)  Dawid Dembowski               PFS  2727         ZAPŁACONE /P

24) Maciej Simko                        PFS 2801          ZAPŁACONE   / P

25) Grzegorz  Kubicz                   PFS  9999           ZAPŁACONE   /P

26) Tomasz Grys                          PFS  9999          ZAPŁACONE /P

27) Krzysztof Kozłowski               PFS   9999         ZAPŁACONE /P

 

 

 

 

 

 

Damski :

1) Sandra Grudzień                 PFS  27              ZAPŁACONE /P

2) Karolina Więcek                  PFS 42               ZAPŁACONE /P

3) Iwona Bargenda                  PFS  89              ZAPŁACONE  /P

4) Małgorzata Lusina               PFS 176             ZAPŁACONE / P

5) Zuzanna Grzech-Leśniak    PFS 9999           ZAPŁACONE /P

6) Jagoda Moczarny                PFS 9999            ZAPŁACONE /P

7) Urszula Grzech                      PFS 9999           ZAPŁACONE /P

 

 

 

Lista zamknięta  

Juniorski:

OU 19

1) Faustyna Panek 42

2) Gabriela Lusina 50

3)Wiktoria Bogaczyk

4) Wojciech Świder 286

5) Zuzanna Grzech-Leśniak 188

6) Jan Dziuba

7) Julek Chorąży

8) Bartosz Soboń 

                                                                                                                                                                    drabinkaaa 1                       

 

 

 damski

turniej drabinka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12179594 904205062982373 349963913 n 

Wszystkich miłośników squasha i sportowej rywalizacji serdecznie zapraszamy 11 listopada 2015 r. TURNIEJ SQUASHA kat. B+ DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI w squash-akademii organizowany w naszym klubie!

o godzinie 9.00 grają juniorzy za free

o godzinie 11.00 turniej open

o godz. 16.00 turniej damski

Organizator zastrzega możliwość zmian godzin rozpoczęcia turniejów, ostateczna godzina zostanie podana w poniedziałek 09.11.2015 r. do godziny 14.00

  Gwarantujemy jak zwykle miłą atmosferę, sprawny przebieg turnieju oraz dużą dawkę emocji !

Nigdy nie startowałeś w turnieju? Najlepsza okazja aby spróbować swoich sił w pojedynku z innymi zawodnikami i zdobyć swoje pierwsze punktu do ogólnopolskiego rankingu ! :)

>> ZASADY TURNIEJU >>

Turniej otwarty zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii B+ (podwyższona ranga turnieju).

Ilość uczestników ograniczona do 16, 24 lub 32 osób. W przypadku zgłoszeń poniżej 24 lub 32 graczy robiona będzie lista rezerwowa, a w sytuacji osiągnięcia wymaganej ilości graczy, osoby z listy rezerwowej automatycznie zostają wpisani na listę startowa

Maksymalna liczba zawodników w turnieju open to 32.

Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym. Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) - każdy mecz w drabince \'do góry\' gramy do 3 wygranych setów.
Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie.

Turniej rozgrywany będzie na 2 kortach. Trzeci kort pozostaje do wynajęcia przez uczestników turnieju.

Miejsce turnieju: klub SQUASH-AKADEMIA RZESZÓW, budynek Europa II, ul. Piłsudskiego 34, tel. 533-330-100

Sędzia główny turnieju Tomasz Harpula

 >> ZASADY ZGŁOSZEŃ >>

  Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, tj. 09.11.2015 do godziny 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w recepcji klubu

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- rodzaj turnieju (open lub damski lub juniorski),
- imię, nazwisko, miasto, telefon i mail kontaktowy,
- nr licencji PFS,
- miejsce w rankingu

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej.

  >> OPŁATY >>

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą:
Open pakiet standard  – 70zł (w tym 10zł do PFS)

 turniej damski 40zł + 10zł opłata dodatkowa dla PFS = razem 50zł*

*W przypadku udziału w dwóch kategoriach obowiązuje 50% zniżki na niższą kwotę opłaty startowej.

Płatność gotówką w klubie lub przelewem na konto 79 1050 1894 1000 0091 0123 1786. Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).


>> PAKIET STARTOWY >>

Wszyscy uczestnicy turnieju mają zapewniony:

- napój izotoniczny

- owoce i przekąski

>> LOSOWANIE >>

 Losowanie odbędzie się w poniedziałek 09.11.2015 do godz. 22.00 w klubie. W losowaniu biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które wpłacą wpisowe przed jego rozpoczęciem.

 Wyniki losowania i harmonogram gier będą dostępne 10.11.2015 r. do godziny 17:00 na stronie www.squash-akademia.pl

>> NAGRODY >>

- puchary dla zwycięzców w kategorii OPEN ,

- medale w turnieju DAMSKIM i JUNIORSKIM

i inne (w tym rakieta, odzież)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ! :-)

 

LISTA STARTOWA OPEN (aktualizacja 09.11.2015 r. godz. 12.00)

1.Wojciech Karwowski 003488#152

2. Grzegorz Leżuch  021273#160
3. Artur Rogalski 026094#239
4.Marek Smaga 025476#257
5. Adam Obara 023228#275
6. Jakub Nowak   025912#311
7. Dariusz Dutka 025475#328
8. Daniel Litwin 024535#336
9. Radek Kraśnicki   023149#372
10. Grzegorz Pędzik 023242#389
11. Jan Rochecki  026532#439
12. Tomasz Harpula 023064#440
13.  Tomasz Buczak    023121#500

14. Grzegorz Jelonek 023159#555
15.Jacek Jakobus   027391#911
16. Sławomir Świder  023143#959
17. Gracjan Iwaniuk  027958#1003
18. Piotr Kozak 026310#1316
19. Rafał Rynasiewicz 027827#1447
20. Elżbieta Jaromirska 029319#2143
21. Piotr Młynarski 029250#2524
22. Vasyl Bessarabov #
23. Ihor Krekhtiuk #
24. Nyzhnyk Roman #
25. Volodymyr Voskalo #
26. Dovhyi Liubomyr #
27. Tomenchuk Mychaylo #
28. Hasyn Hryhorii #
29. Svyatoslav Hvozdynskyy #
30. Halazyka Andriy #
31. Baysa Vitaliy #
32. Stopkin Serhii #

 

LISTA STARTOWA TURNIEJ DAMSKI (aktualizacja 08.11.2015 r. godz.22:00)

1.Karolina Więcek 024946#43

2. Jagoda Albigowska 023406#74

3. Łucja Gawron-Zimon 027831#146

4. Anna Król 023088#177

5. Weronika Mołdoch 023146#325

6. Anna Leśko 029607#

7.Konyk Nataliya #

8. Zaremba Nataliya #

 

LISTA STARTOWA TURNIEJ JUNIORSKI (aktualizacja 06.11.2015 r. godz. 13:00)

1. Bartosz Soboń 025919#34
2. Wojciech Świder 025921#45
3. Biliajev Ostap #
4. Lomikovskyy Yuriy #
5. Wiktoria Czerkies #

6. Aleksandra Pakla #

7. Radosław Dudek #

8. Jakub Hul #

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

harmonogram1

16ka 

Dnia 26.09.2015 roku o godzinie 14:00 odbędzie się turniej squasha PFS kat. C POŻEGNANIE LATA.

Organizator zastrzega możliwość zmiany godziny rozpoczęcia turnieju na wcześniejszą, ostateczna godzina zostanie podana w czwartek 24.09.2015 r. do godziny 13.00

Gwarantujemy jak zwykle miłą atmosferę, sprawny przebieg turnieju oraz dużą dawkę emocji !

>> ZASADY TURNIEJU >>

Turniej zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C.

Ilość uczestników ograniczona do 24.

Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym. Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) - każdy mecz w drabince \'do góry\' gramy do 3 wygranych setów.
Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie.

Turniej rozgrywany będzie na 2 kortach. Trzeci kort pozostaje do wynajęcia przez uczestników turnieju.

Miejsce turnieju: klub SQUASH-AKADEMIA RZESZÓW, budynek Europa II, ul. Piłsudskiego 34, tel. 533-330-100

Sędzia główny turnieju Tomasz Harpula

>> ZASADY ZGŁOSZEŃ >>

  Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku tj. 24.09.2015 do godziny 12.00 w recepcji klubu lub pod tel. 533-330-100

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej.

>> OPŁATY >>

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą 50zł (w tym 10zł do PFS)

Płatność gotówką w klubie w dniu turnieju.

>> LOSOWANIE >>

Losowanie odbędzie się w czwartek 24.09.2015 r. do godz. 22.00 w klubie.

Wyniki losowania i harmonogram gier będą dostępne 25.09.2015 r. do godziny 17:00 na stronie www.squash-akademia.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ! :-)

 

Lista startowa (aktualizacja 23.09.2015 godz. 23.43)

 1.  Radek Kraśnicki                023149#376

2. Tomasz Harpula                     023064#457

3. Jan Rochecki                         026532#473

4. Sławomir Świder                  023132#804

5. Dawid Dembowski                023142#823

6. Jacek Jakobus                      027391#888  

7. Jan Bulanda                        023143#908

     8. Gracjan Iwaniuk                     027958#1116
 
     9. Jagoda Albigowska                 023406 # 1711

10. Piotr Stopa                                # brak

11. Piotr Młynarski                          # brak

           12.Elżbieta Jaromirska                    #brak         

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 27.06.2015 roku o godzinie 13:00 odbędzie się Radka K. urodzinowy turniej squasha PFS kat. C.

 

Organizator zastrzega możliwość zmiany godziny rozpoczęcia turnieju na wcześniejszą, ostateczna godzina zostanie podana w czwartek 25.06.2015 r. do godziny 13.00

Gwarantujemy jak zwykle miłą atmosferę, sprawny przebieg turnieju oraz dużą dawkę emocji !

>> ZASADY TURNIEJU >>

Turniej zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C.

Ilość uczestników ograniczona do 24.

Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym. Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) - każdy mecz w drabince \'do góry\' gramy do 3 wygranych setów.
Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie.

Turniej rozgrywany będzie na 2 kortach. Trzeci kort pozostaje do wynajęcia przez uczestników turnieju.

Miejsce turnieju: klub SQUASH-AKADEMIA RZESZÓW, budynek Europa II, ul. Piłsudskiego 34, tel. 533-330-100

Sędzia główny turnieju Tomasz Harpula

>> OPŁATY >>

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą 50zł (w tym 10zł do PFS)

Płatność gotówką w klubie w dniu turnieju.

>> LOSOWANIE >>

Losowanie odbędzie się w czwartek 25.06.2015 r. do godz. 22.00 w klubie.

Wyniki losowania i harmonogram gier będą dostępne 26.06.2015 r. do godziny 17:00 na stronie www.squash-akademia.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ! :-)

Lista startowa open (aktualizacja 23.06.2015 godz. 23.00)

       1. Maciej Tutaj                             024944#222      

2. Jakub Nowak                           025912#303

3. Daniel Litwin                           024535#319

4. Radek Kraśnicki                       023149#437

5. Jan Rochecki                         026532#558

6. Tomasz Harpula                      023064#587

7. Dawid Dembowski                023142#857

8. Sławomir Świder                    023132#863

9. Jacek Jakobus                      027391#939   

10. Jan Bulanda                        023143#958

11. Tomasz Małek                   025834#1096

12. Damian Jakobus                025911#1185

13. Robert Kowalczyk             025687#1464

14. Preisner Paweł                 025913#1564

15. Mariusz Dereń                  005596#1579

16. Krzysztof Kobiernik             027828#2393

 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dnia 25.04.2015 r. o godz. 12:00 odbędzie się zamknięty turniej squasha PFS kat. C 

Organizator zastrzega możliwość zmiany godziny rozpoczęcia turnieju na wcześniejszą, ostateczna godzina zostanie podana w czwartek 23.04.2015 r. do godziny 13.00

  Gwarantujemy jak zwykle miłą atmosferę, sprawny przebieg turnieju oraz dużą dawkę emocji !

>> ZASADY TURNIEJU >>

Turniej zamknięty  zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii C.

Ilość uczestników ograniczona do 24.

Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym. Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) - każdy mecz w drabince \'do góry\' gramy do 3 wygranych setów.
Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie.

Turniej rozgrywany będzie na 2 kortach. Trzeci kort pozostaje do wynajęcia przez uczestników turnieju.

Miejsce turnieju: klub SQUASH-AKADEMIA RZESZÓW, budynek Europa II, ul. Piłsudskiego 34, tel. 533-330-100

Sędzia główny turnieju Tomasz Harpula

                                 >> OPŁATY >>

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą50zł (w tym 10zł do PFS) 

Płatność gotówką w klubie w dniu turnieju.

                     >> LOSOWANIE >>

 Losowanie odbędzie się w czwartek 23.04.2015 do godz. 22.00 w klubie.

 Wyniki losowania i harmonogram gier będą dostępne 24.04.2015 r. do godziny 17:00 na stronie www.squash-akademia.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ! :-) 

Lista startowa open (aktualizacja 22.04.2015 godz. 11.00)

1.Maciej Tutaj             024944#155
2.Daniel Litwin            024535#324
3.Jakub Nowak             025912#346
4.Radek Kraśnicki         023149#394
5.Tomasz Harpula        023064#545
6.Zdzisław Groch          024526#594
7.Tomasz Buczak          023121#616
8.Sławomir Świder        023132#634
9.Dawid Dembowski    023142#682
10.Jan Bulanda             023143#755
11.Jacek Jakobus           027319#1015
12.Tomasz Małek           025834#1080
13.Damian Jakobus        025911#1288
14. Robert Kowalczyk      025687#1509

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harmonogram i drabinka

Wiosennego Turnieju PFS kat. B+ Squasha

http://bo5.pl/turniej/Wiosenny+Turniej+Squasha+%28PFS%2C+kat.+B%2B%29-OPEN,348,684.html

 

Wszystkich juniorów zapraszamy 22.03 na godz. 11:00

 

 

 

 

 

UWAGA

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA TURNIEJU NA GODZINĘ 12:00

 

 

Wszystkich miłośników squasha i sportowej rywalizacji serdecznie zapraszamy w sobotę 21 marca 2015 r. o godz. 13.00 na WIOSENNY TURNIEJ SQUASHA kat. B+ organizowany w naszym klubie!

21 marca 2015 r. o godz. 13.00 turniej open :)

22 marca 2015 r. o godz. 11.00 grają juniorzy za free :)

22 marca 2015 r. o godz. 13.00 grają kobiety :)

Organizator zastrzega możliwość zmiany godziny rozpoczęcia turnieju open na wcześniejszą, ostateczna godzina zostanie podana w czwartek 20.03.2015 r. do godziny 13.00

  Gwarantujemy jak zwykle miłą atmosferę, sprawny przebieg turnieju oraz dużą dawkę emocji !

Nigdy nie startowałeś w turnieju? Najlepsza okazja aby spróbować swoich sił w pojedynku z innymi zawodnikami i zdobyć swoje pierwsze punktu do ogólnopolskiego rankingu ! :)

>> ZASADY TURNIEJU >>

Turniej otwarty zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii B+ (podwyższona ranga turnieju).

Ilość uczestników ograniczona do 16, 24 lub 32 osób. W przypadku zgłoszeń poniżej 24 lub 32 graczy robiona będzie lista rezerwowa, a w sytuacji osiągnięcia wymaganej ilości graczy, osoby z listy rezerwowej automatycznie zostają wpisani na listę startowa

Maksymalna liczba zawodników w turnieju open to 32.

Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym. Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) - każdy mecz w drabince \'do góry\' gramy do 3 wygranych setów.
Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie.

Turniej rozgrywany będzie na 2 kortach. Trzeci kort pozostaje do wynajęcia przez uczestników turnieju.

Miejsce turnieju: klub SQUASH-AKADEMIA RZESZÓW, budynek Europa II, ul. Piłsudskiego 34, tel. 533-330-100

Sędzia główny turnieju Tomasz Harpula

 >> ZASADY ZGŁOSZEŃ >>

  Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku tj. 19.03.2015 do godziny 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w recepcji klubu

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- rodzaj turnieju (open lub damski lub juniorski**),
- imię, nazwisko, miasto, telefon i mail kontaktowy,
- nr licencji PFS,
- miejsce w rankingu

Nie posiadasz licencji? 

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu w dniu turnieju.

Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej.

  >> OPŁATY >>

OPŁATY WPISOWE do turnieju wynoszą:
Open pakiet standard  – 70zł (w tym 10zł do PFS) lub pakiet rozszerzony (z obiadem) - 80zł (w tym 10zł do PFS)*

- turniej kobiet 40zł + 10zł opłata dodatkowa dla PFS = razem 50zł*

*W przypadku udziału w dwóch kategoriach obowiązuje 50% zniżki na niższą kwotę opłaty startowej.

Płatność gotówką w klubie lub przelewem na konto 79 1050 1894 1000 0091 0123 1786. Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . (w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z klubem i uzyskaniem zgody, istnieje możliwość zapłaty w dniu turnieju).


>> PAKIET STARTOWY >>

Wszyscy uczestnicy turnieju mają zapewniony:

- napój izotoniczny

- owoce i przekąski

>> LOSOWANIE >>

 Losowanie odbędzie się w czwartek 19.03.2015 do godz. 22.00 w klubie. W losowaniu biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które wpłacą wpisowe przed jego rozpoczęciem.

 Wyniki losowania i harmonogram gier będą dostępne 20.03.2015 r. do godziny 17:00 na stronie www.squash-akademia.pl

>> NAGRODY >>

- puchary dla zwycięzców w kategorii OPEN i DAMSKIM
- medale w turnieju JUNIORSKIM

- oraz inne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ! :-) 

Lista startowa open (aktualizacja 18.03.2015 godz. 12.30

 


1. Wojciech Karwowski 3488#198
2.Maciej Tutaj 24944#237
3. Piotr Nowosiad 25501#277

4.Radosław Kraśnicki 23149#333
5.Daniel Litwin 24535#339
6. Marek Smaga 25476#350
7. Dariusz Dutka 25475#368
8.
Jakub Nowak 25912#427
9.
Tomasz Harpula 23064#506 10.Jan Rochecki 26532#607
11. Sławomir Świder 23132#615
12.Zdzisław Groch 24526#630
13. Tomasz Buczak 23121#648
14.
Marcin Skowron 24533#734
15. Tomasz Małek 25834#1118
16.Jacek Jakobus 27391#1234

Lista rezerwowa:
17. Władysław Bochniarz 25474#1265
18. Damian Jakobus 25911#1630
19.Maciej Simko 27959#1752



 
Lista startowa turniej damski (aktualizacja 16.03.2015 r. godz. 16.30)

1.Jagoda Albigowska 23406#54

2. Łucja Gawron - Zimon 27831#139

3. Agnieszka Kuźniar-Pelc 23059#196 

4. Anna Król 23088#215

5. Magdalena Polańska 027834#217

6. Urszula Nowak 28144#223

7. Urszula Chrobak 028144#226

8. Natalia Cwynar #brak

 

Lista startowa juniorzy (aktualizacja 16.03.2015 r. godz. 16.30)

1.Bartosz Soboń 25919#19

2. Szymon Soboń 25916#30

3. Wojciech Świder 25921#32

4. Bartłomiej Nowak 25918#43

5. Natalia Sołtys #brak

6. Izabela Krupa #brak

7. Adrian Kura #brak

8. Julia Gudyka #brak

9. Paulina Kornecka #brak

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Iwona Bargenda                  PFS  89              ZAPŁACONE  /P